O firmie

O firmie

Firma AKTYWA jest firmą rodzinną, z tradycjami, której wiedza, talent i doświadczenie oparte są na solidnych podstawach i wieloletnich doświadczeniach. Zamiłowanie do rachunkowości i dziedzin pokrewnych zadecydowało o powstaniu w roku 1999 Licencjonowanego Biura Rachunkowego „AKTYWA” i w tej postaci istniejemy do dzisiaj, przez cały czas wzbogacając wiedzę o nowe doświadczenia oraz o wciąż zmieniające się przepisy podatkowe. To Państwo mają decydujący wpływ na formę i charakter naszej współpracy. Jest dla nas ważne, aby dostosować się do Państwa potrzeb i w ten sposób zawsze służyć pomocą.
Nasze Biuro gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, dokładnością i rzetelnością, przestrzegając terminów ustalonych z Klientem. Wszystko to zapewni Państwu wysoki profesjonalizm naszego zespołu i jego zaangażowanie w realizację celów, które są źródłem naszego nieprzerwanego i dynamicznego rozwoju. Składa się również na to szereg wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń. Wiemy, że od prawidłowego i ciągłego doskonalenia umiejętności zależy efektywność naszej firmy.

Dostosowując naszą działalność do wymogów prawa uzyskaliśmy konieczne certyfikaty kwalifikacyjne oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej w zakresie świadczonych przez nas usług. Oznacza to, że przychodząc do nas macie Państwo zagwarantowaną nie tylko miłą, ale przede wszystkim kompetentną obsługę.
Dajemy Państwu również gwarancję poufności przekazywanej do nas dokumentacji i wszystkich ważnych dla dobrego imienia Naszych Klientów informacji. Zapewniamy także natychmiastową reakcję na wszelkie uwagi i zrobimy wszystko, aby ewentualne wątpliwości były wyjaśniane w sposób dla Państwa jasny i zrozumiały oraz nie pozostawiający żadnych niedomówień.

Archiwa

Kategorie